Terminarz (Hala OSiR we Włocławku)

 
  1 kolejka 10.11.2018
( W szkole nr 20 ul. Gałczyńskiego 9a)
Wika - Granpol                       8:00
Geberit –Anwil                        9:20
Borówka - Lipno                     10:40
Łokietek Brześć Kuj.-Jankole   13:20
Natalia Soft-Chalin                  14:40
PWSZ EcoMyjnia -Ławka Rez.  16:00                
2 kolejka - 24,25.11.2018
 

 24.11.2018

 

 

Jankole

8:00

Chalin

Borówka

9:20

Łokietek

Geberit

12,12,2018

Pizzeria Krokodyl

     

 25.11.2018

 

 

PWSZ Ecomyjnia

15:00

LIPNO

Orlen

16:20

Wika

Anwil

26.11.2018 18:00

Granpol


3 kolejka - 02.12.2018 oraz 08.12.2018
 

 02.12.2018

 

 

Jankole

15:00

Geberit

Orlen

16:20

NataliaSoft

Wika

17:40

Lipno

08.12.2018    

Łokietek

8:00

 Chalin

Anwil 9:20 Pizzeria Krokodyl
Borówka 10:40 PWSZ Ecomyjnia
     


4 kolejka  05/06.01.2019r. Może ulec  zmianie ze względu na święto

 05.01.2019

 

 

Granpol

8:00

Pizzeria Krokodyl

Anwil

9:20

Borówka

Łokietek

10:40

PWSZ Ecomyjnia

Wika

12:00

Borówka

 06.01.2019

 

 

Lipno

15:00

NataliaSoft

Geberit

16:20

Orlen


 
  5 kolejka 19/20.01.2019

 19.01.2019

 

 

Granpol

9:00

Borówka

Wika

10:20

Pizzeria Krokodyl

ANWIL

11:40

Orlen

NataliaSoft

13:00

jankole

Wika

14:20

PWSZ Ecomyjnia

Geberit 01.02.2019 Łokietek
     

 

6 kolejka 09/10.02.2019

 09.02.2019

 

 

Geberit

8:00

Borówka

Anwil

9:20

Łokietek

Pizzeria Krokodyl

10:40

Chalin

PWSZ Ecomyjnia

12:00

NataliaSoft

 17.02.2019

 

 

PWSZ Ecomyjnia

15:00

Geberit

Granpol

16:20

Orlen

 

7 kolejka 23/24.02.2019

 23.02.2019

 

 

Granpol

8:00

Łokietek

Pizzeria Krokodyl

9:20

Borówka

Wika

10:40

Anwil

Lipno

12:00

Chalin

 24.02.2019

 

 

NataliaSoft

15:30

Wika

Orlen

16:45

Jankole

Orlen

17:45

Borówka

 

8/9 kolejka 09/10.03.2019

 09.03.2019

Mecze w SP 20

Granpol

8:00

PWSZ Ecomyjnia

Anwil

9:10

Lipno

PWSZ Ecomyjnia

10:30

Jankole

Wika

11:40

Jankole

Granpol

12:50

Lipno

Wika

14:10

Chalin

Geberit

15:30

Chalin

Orlen

16:40

Pizzeria Krokodyl

Łokietek

18:00

NataliaSoft

 

 
  9 kolejka 23/24.03.2019

 24.03.2019

 

 

Pizzeria Krokodyl

15:30

Łokietek

Geberit

17:00

NataliaSoft

 

10 kolejka 13/14.04.2019

 13.04.2019

 

 

PWSZ Ecomyjnia

8:00

Chalin

ANWIL

9:20

JANKOLE

Orlen

10:40

Chalin

Pizzeria Krokodyl

12:00

NataliaSoft

 

11 kolejka 27/28.04.2019

 27.04.2019

 

 

Borówka

8:00

Chalin

Granpol

9:20

Jankole

Pizzeria Krokodyl

10:40

Lipno

ANWIL

12:00

NataliaSoft

 

12 kolejka 11/12.05.2019

 11.05.2019

Hala OSIR

Wika

8:00

Łokietek

Orlen

9:20

Łokietek

Orlen

10:40

Lipno

NataliaSoft

12:00

Borówka

 18.05.2019

HALA OSIR

Godziny meczów mogą być przyspieszone

proszę przybyć 30 min wcześniej

Geberit

8:00

Lipno

Jankole

9:20

Lipno

Pizzeria Krokodyl

10:10

Jankole

Anwil

11:20

PWSZ Ecomyjnia

Jankole

12:20

Borówka

Geberit

13:20

Wika

Granpol

14:40

NataliaSoft

     

 

 
           
     

13 kolejka 19.05.2019 FINAłOWA

 19.05.2019

 

 

Łokietek

11:00

Lipno

Orlen

13:00

PWSZ Ecomyjnia


 

     
   

 

   
       
       
       
 
2018 MARTEL admin@p-k.com.pl